Tumatek Hakkımızda

Hakkımızda

Tümatek Makina Elektrik Robotik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında kurulmuştur.Kuruluş amacı; Yurt dışında ve yurt içinde, Müşterilerin taleplerine ve üretim alanlarına göre ihtiyaçlarını karşılamak için, Robot teknolojileri, Paketleme - Dolum makinaları ve Özel endüstriyel projelerini tasarlamak gelişen teknolojide kalitemizle söz sahibi olmaktır.İnşaat alanında çelik konstrüksiyon, Mekanik tesisat ve Elektrik tesisat alanlarında hizmet vermektir.Hazırlamış olduğumuz fabrika ve üretim tesislerini, projelendirmek dünyanın bir çok yerinde ihtiyaca göre uygulamalarını yapmaktır.Vizyonumuz önce insan felsefesinden yola çıkarak, Robot, Yenilenebilir Enerji ve Makina teknolojilerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olmaktır.

Şirket Politikamız

Benimsemiş olduğumuz politikamız gereği, ülkemize ve insanımıza en iyi hizmet verebilmeyi kendimize amaç edinirken; teknik ve teknolojik alanlarda şirket içi istikrarımızı koruyarak sürekli gelişmeye açık ve istekli bir kurum olmak da yegane amacımızdır.Firmamız yeni teknolojilere yatırım yaparak ülkemize daha çok hizmet vermek gayesinde olup; Tümatek Makine Elektrik, Robotik, İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde; Termoform Paketleme - Dolum Makineleri ve Ekipmanları, Robotik-Otomasyon ve Fikstür (Taşıma Robotları ve Kaynak Robotları), İnşaat Proje ve uygulamaları, Mekanik (Mekanik Tesisat İşleri), Elektrik (Elektrik Tesisat İşleri), Savunma Sanayii sektörlerinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Tümatek Ltd. Şti, hızla globelleşen dünyada sağlam bir temel üzerine inşa edilebilmek için rekabet gücünün var olması gerektiğine inanmaktadır. Ahlaki değerleri yüksek, güvenilir, işini en iyi şekilde temsil eden, teknolojiye her daim katkıları olan,başarının her zaman artarak devam edeceğine inanan, dürüst ve sözüne sadık bir kurum olmayı hedeflemiş ve bunun için harekete geçmiştir. Müşteriye, beklenenden daha yüksek bir kaliteyle yanıt veren uzman kadromuz; istenen ve beklenen sonucu en kısa sürede ve en uygun fiyat aralığıyla sunmaktadır. Bu da Tümatek Ltd. Şirketine güven ortamı hazırlarken, müşterilerimizle aramızda büyük bir bağ kurmamıza neden olmaktadır.Tümatek Ltd Şirketiyle çalışmanın size de kalite, zaman ve teknoloji olarak geri döneceğini siz değerli müşterilerimizin de farkedeceğine gönülden inanmaktayız.

Misyonumuz

Tümatek Ltd. Şti. olarak kaliteli ve güvenilir bir ARGE çalışmasıyla güncel teknolojiyi bir üst basamağa taşıyabilmek, müşteriye kaliteyi garantileyebilmek, beklenenden daha fazlasını yaparak müşteri memnuniyetini kazanabilmek ve yetişen yeni neslimize örnek olabilecek bir kurumu yapılandırabilmek için; başarılı, kararlı ve fedakar uzman kadromuzla siz müşterilerimize en iyi sonuçla dönüş yapmak için varız. Müşterilerimizin isteklerini doğru anlamak ve onların beklentilerine kaliteli sonuçla yanıt vermek için; müşterilerimize zaman ayırıp onları dinlemeyi kendimize ilke edinmişizdir.